Ana Sayfa Gündem TeknoSA’dan bir haftada dört mağaza birden

TeknoSA’dan bir haftada dört mağaza birden

Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakende şirketi TeknoSA, bir haftada dört mağaza birden açarak geniş mağaza ağına yenilerini ekledi. Nazilli, Manavgat, İstanbul Eyüp ve Ümraniye’deki yeni mağazalarda akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, TV’lerden bilgisayar ve aksesuarlara kadar pek çok ürün, avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lider markası TeknoSA, “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Bir hafta içerisinde Aydın Nazilli, Antalya Manavgat, İstanbul Eyüp ve Ümraniye’de açtığı 4 mağazayla, tüketiciye her zaman en yakın lokasyon olmaya ve teknolojiyi daha erişilebilir kılmaya devam ediyor.

Mayıs ayının ilk mağazasını kısa bir süre önce Bursa’ya açan TeknoSA, Aydın’daki 8’inci mağazasını Nazilli Bamboo AVM’de, Antalya’daki 9’uncu mağazasını Manavgat Novada’da, İstanbul’daki 57’inci mağazasını Extra konseptiyle Eyüp Axis’te, 58’inci mağazasını ise Exxtra konseptiyle Ümraniye Modern East AVM’de açtı.

Türkiye’nin en yaygın teknoloji marketi olan TeknoSA, 300’e yakın mağazası ve teknosa.com ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanını teknolojiyle ve kesintisiz hizmetle buluşturuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz