Ana Sayfa Marka-Mağaza TeknoSA, Mickey’nin doğum gününü kutluyor

TeknoSA, Mickey’nin doğum gününü kutluyor

Disney Collection ürünleriyle, Disney’in birbirinden renkli hikaye ve karakterlerinin yer aldığı sihirli bir dünyayı çocuklar ve aileleri ile buluşturan TeknoSA, Mickey’nin doğum gününü yüzde 25 indirim kampanyası ve eğlenceli etkinliklerle kutluyor.

Tüm ailenin buluşma noktası TeknoSA, Mickey’nin doğum gününü özel kampanyalar ve birbirinden eğlenceli etkinlikler ile kutluyor. Mickey’nin 18 Kasım’da kutlanacak doğum gününe özel olarak, 12 – 27 Kasım tarihleri arasında oyuncaktan kıyafete, aksesuardan kırtasiyeye, kostümden ayakkabıya tüm Disney Collection ürünlerinde yüzde 25 indirim fırsatı sunulacak. Mickey ve Arkadaşları, Disney Prenses Karlar Ülkesi, Disney/Pixar Arabalar, Kayıp Balık Dori Miles Yarının Ötesinde, Prenses Sofia, Aslan Koruyucular ve Oyuncak Hikayesi gibi sevilen Disney hikaye ve karakterlerinin ürünleri 31 ilde 70 TeknoSA mağazasında çocuklar ve ailelerini bekliyor.

Doğum günü sürprizleri TeknoSA mağazalarında
Dünyanın en sevilen çizgi kahramanı ve Disney markasının sembolü Mickey’nin 18 Kasım’daki doğum günü şerefine İstanbul Cevahir AVM’deki TeknoSA mağazasında çocuklar ve ailelerinin davetli olduğu özel bir etkinlik düzenlenecek. Yaratıcılığı geliştirici birbirinden eğlenceli atölye çalışmaları ve oyunlar ile dolu bu etkinlikle çocuklar unutulmaz bir gün yaşayacak. 19 Kasım’da da Türkiye’nin dört bir yanında Disney Collection ürünleri olan TeknoSA mağazalarında kutlamalar devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz