Ana Sayfa Gündem Tekin Acar, mağazalaşma atağını sürdürüyor

Tekin Acar, mağazalaşma atağını sürdürüyor

Tekin Acar Cosmetics, 2016 yılında da mağaza açılışlarına her gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Türkiye genelinde mağazalaşma atağına büyük bir hızla devam eden Tekin Acar Cosmetics, her hafta açtığı mağazalarına bu kez Ümraniye Modern East AVM ve İskenderun Park Forbes AVM’yi ekledi. Tekin Acar Cosmetics, Mayıs ayından bu yana açtığı 5 mağazasıyla, Türkiye genelindeki mağaza sayısını 82’ye yükseltti.

En son Ümraniye Modern East Park AVM ve İskenderun Park Forbes AVM’de mağaza açan Tekin Acar Cosmetics, 20 binin üzerinde ürününü müşterileriyle buluşturuyor. Cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına kadar dünyaca ünlü markaların birbirinden renkli ürünlerini açılışa özel hediyeler ve indirim fırsatları ile sunuyor.

Tekin Acar Cosmetics Exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimli personeli, her mağazada özgür ve güvenli alışveriş imkanı sunan ürün bilgi monitörleriyle, kozmetik tutkunlarına birçok ayrıcalık sağlıyor.

Türkiye’de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics, önümüzdeki aylarda da yeni illerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz