Ana Sayfa Gündem Tekin Acar mağaza atağında

Tekin Acar mağaza atağında

Tekin Acar mağaza atağını sürdürüyor. Türkiye genelinde mağazalaşma atağına büyük bir hızla devam eden Tekin Acar Cosmetics, her hafta açtığı mağazalarına bu kez Axis İstanbul ve Muğla Çarşı’yı ekledi. Türkiye selektif kozmetik pazarının lideri olan Tekin Acar Cosmetics, Mayıs ayından bu yana açtığı 7 mağazasıyla, Türkiye genelindeki mağaza sayısını 83’e yükseltti.

Son mağazalarını Axis İstanbul ve Muğla Çarşı’da açan Tekin Acar Cosmetics, 20 binin üzerinde ürününü müşterileriyle buluşturuyor. Cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına kadar dünyaca ünlü markaların birbirinden renkli ürünlerini açılışa özel hediyeler ve indirim fırsatları ile sunuyor.

Tekin Acar Cosmetics exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimli personeli, her mağazada özgür ve güvenli alışveriş imkanı sunan ürün bilgi monitörleriyle, kozmetik tutkunlarına birçok ayrıcalık sağlıyor.

Türkiye’de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics, önümüzdeki aylarda da yeni kentlerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumaya devam etmeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz