Ana Sayfa Marka-Mağaza Tchibo, Migros ve Macrocenter raflarında

Tchibo, Migros ve Macrocenter raflarında

Dünyada 65 yılı aşkın süredir kahve tutkunlarıyla buluşan ve aynı tutkuyla 2005 yılından beri Türkiye’de hizmet veren Tchibo, dünyaca ünlü kahveleriyle Migros ve Macrocenter’larda satışa sundu.

Köklü kahve kültürü ve tutkusuyla, Brezilya’dan Afrika’ya, Guatemala’dan Kolombiya’ya, dünyanın dört bir yanından gelen kahve çekirdeklerini doğru oranda harmanlayan ve kendine has yöntemiyle kavuran Tchibo, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de 11 yıldır müşterilerine kahveyi sevdirmeye devam ediyor.
Bugüne kadar Türkiye’de 59 mağazasıyla ve tchibo.com.tr internet mağazası aracılığıyla kahve uzmanlığını tüketicilerine sunan Tchibo, 8 Aralık’ta Migros ve Macrocenter’larda kahveseverlerle buluştu.

Davidoff çözünebilir kahve ürünleri ise, yumuşak içimli ve yoğun içimli seçenekleriyle, Türkiye’de ilk defa sadece Macrocenter’larda yerini aldı.

Aralık ayı boyunca, gerçekleştirilecek kahve tadımlarıyla Migros ve Macrocenter müşterileri alışveriş keyfinin yanında Tchibo’nun kahvelerini de tatma şansı bulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz