Ana Sayfa Gündem Tavuk Dünyası, Trump AVM’de

Tavuk Dünyası, Trump AVM’de

Türkiye’de 29 şehirde, dünyada ise 3 farklı ülkede faaliyet gösteren Tavuk Dünyası, büyüme hedefleri doğrultusunda Trump AVM’deki şubesini açtı. Yenilikçi yaklaşımı ve ödüllü lezzetleri ile aranan Tavuk Dünyası, İstanbul’da 47 şubeye ulaştı.

Tavuk Dünyası, tavuk ağırlıklı menüleri, doyurucu tabağı ve uygun fiyatıyla Türkiye’deki yeme – içme sektöründe, kendisine açtığı yepyeni bir kulvarda yeni şubeleri ile büyümeye devam ediyor. 2012 yılında girdiği pazarda, 4,5 senede hızlı bir büyüme göstererek Türkiye’de 29 şehirde, dünyada ise 3 farklı ülkede faaliyet gösteren Tavuk Dünyası, büyüme hedefleri doğrultusunda Trump Alışveriş Merkezi’ndeki ilk şubesini açtı.

Toplamda 100’ün üzerinde restoranıyla bin 700’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan ve bünyesinde yer alan Ar-Ge mutfağında geliştirip reçetelendirdiği ürünleriyle Türkiye’nin güçlü bir değeri olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Tavuk Dünyası, tavuk ağırlıklı menülerinin yanı sıra; başlangıç, kırmızı et, salata, pizza, makarna ve çocuk menüleriyle de dikkat çekiyor.

Türk damak tadına uygun, tavuk ağırlıklı menüleri, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salata ile birlikte sağlıklı ve dengeli beslenmeyi bir arada sunan Tavuk Dünyası, lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla misafirlerini ağırlıyor.

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini, dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlanıyor.
Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak, konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Kişiye özel her yeni sipariş için yıkanmış bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmelliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Ödüllü lezzet ve konsept

Karbonhidrat, protein ve sebze içeren “uzun tabakta servis” konseptini Türkiye’de uygulayan öncü restoran zinciri Tavuk Dünyası, menüsünde bulunan “Kekiklim” ve “Şefin Tavası” ürünleri ile Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (The International Taste & Quality Institute – iTQi) tarafından düzenlenen “2016 Üstün Lezzet Ödülü” aldı, Business Initiative Directions (BID) tarafından sektöründe lider kurumlara verilen 2014 International Star for Quality Uluslararası Kalite Yıldızı” ve Dünya Tüketici Akademisi tarafından verilen 2012 ve 2013 restoran dalı “Gıda Kalite” ve “Kaliteli Marka” ödüllerinin sahibi oldu.

Ayrıca “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz”un üye tüketiciler arasında son bir yıl içinde markaya ilgi ve kalite açısından markaların beğeni ve derecesini ölçtürdüğü 2014 yılı restoran dalında “En Çok Beğenilen ve Tercih Edilen Marka” Tavuk Dünyası seçildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz