Ana Sayfa Gündem Tavuk Dünyası, Kızılay AVM’de

Tavuk Dünyası, Kızılay AVM’de

Tavuk Dünyası, Ankara’daki 9. restoranının kapılarını Kızılay AVM’de konuklarına açtı

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, şubelerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Tavuk Dünyası, yepyeni restoranını güneş ışığını içeri alan dev cam kubbesi ve tavanı ile dikkat çekici bir mimariye sahip Kızılay AVM’de hizmete açtı.

Ankaralı konuklarını ödüllü lezzetleriyle, Kızılay’a yeniden hayat veren Kızılay AVM’de açtığı yeni restoranında buluşturan Tavuk Dünyası; böylece Ankara’daki şubelerinin sayısını da 9’a çıkardı.

2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 2018’in başından bu yana açtığı yeni şubelerle birlikte, Türkiye’de 37 şehirde 149 restorana ulaştı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, hizmete giren yeni restoranlarla birlikte lezzet noktaları haritalarını büyütmeye devam ettiklerini söylerken; “Kızılay AVM’de hizmete giren yeni şubemizle birlikte konuklarımızı yeni bir restoranımızda daha ağırlamaya başladık. Ankaralı lezzet severleri şehrin farklı birçok bölgesinde yer alan keyifli ve konforlu restoran ortamımızda ödüllü ürünlerimizle misafir ediyor olmaksa bizler için gerçekten heyecan verici” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz