Ana Sayfa AVM “Tatlım Tatlım” İzmir galası Optimum’da

“Tatlım Tatlım” İzmir galası Optimum’da

BKM’nin ünlü oyuncularının yer aldığı “Tatlım Tatlım” filminin İzmir galası, 18 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Optimum’da gerçekleştirilecek. Film gösterimi öncesinde ise başrol oyuncuları Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu ve Fatih Artman, Optimum ziyaretçileri ile bir araya gelerek söyleşi yapacak.

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazıp yönettiği, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Tatlım Tatlım” filminin İzmir galası, başrol oyuncularının katılımı ile 18 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Optimum’da yapılacak. Yılmaz Erdoğan’ın Demet Akbağ ile birlikte uzun yıllar kapalı gişe oynadığı “Haybeden Gerçeküstü Aşk İsimli” tiyatro gösterisinin sinema versiyonu olan “Tatlım Tatlım” filminin başrollerini, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin paylaşıyor.

Filmin sevilen başrol oyuncuları İzmir Optimum’a geliyor

Optimum’da gerçekleşecek galaya filmin sevilen başrol oyuncuları Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu ve Fatih Artman da katılacak. BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile İzmir Optimum Outlet, Cinemaximum salonlarında gerçekleştirilecek film gösterimi öncesinde ise oyuncular sevenleri ile bir araya gelerek filme özel söyleşi yapacak. Söyleşinin ardından İzmirli sinemaseverler, “Tatlım Tatlım” filmini başrol oyuncuları ile birlikte seyredecek.

İzmir Optimum Outlet AVM Cinemaximum’da gerçekleşecek galada “Tatlım Tatlım” filmi, izleyenleri kahkaha ve eğlence dolu bir serüvene çıkartacak.

Tatlım tatlım filminin konusu

İlişkilerin çeşitli aşamalarında yaşananları, kadın ve erkek ekseni üzerinden eğlenceli bir dille anlatan, kendilerini olayların akışına bırakmış dört çiftin hikayesi “Tatlım Tatlım” filminin oyuncuları İstanbul’da ve Bursa’da gerçekleşen galaların ardından İzmir seyircisi ile buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz