Ana Sayfa AVM Suna Dumankaya Metrocity AVM’deydi

Suna Dumankaya Metrocity AVM’deydi

Bitki ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya, Metrocity AVM ziyaretçilerine doğal yollarla güzelleşmenin sırlarını anlattı.

Bitki ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya, doğal yollarla güzelleşmenin, pürüzsüz bir cilde sahip olmanın sırlarını önceki gün Metrocity AVM’de açıkladı. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen söyleşide AVM ziyaretçilerinin tüm sorularını yanıtlayan Suna Dumankaya, hem hanımların evlerinde kolaylıkla uygulayabileceği tarifler verdi hem de ünlü sanatçıların doğal güzellik için kendisine başvurduğunu anlattı.

Cilt bakımından saç bakımına, kırışıklıkların giderilmesinden kaş kirpik bakımına kadar hanımların merak ettiği birçok soruya cevaplayan Suna Dumankaya, “Piyasada gördüğünüz tüm ünlüler 15 günde bir beni ziyaret eder. Tarkan da cildi için bana geliyor. Kendisini de evlendirdik, nazar değmesin çok mutlu olsun” dedi.
Gülben Ergen’le çok iyi dost olduklarını da söyleyen Suna Dumankaya, “Gülben 15 günde bir mutlaka gelir, cilt bakımını yaptırır. Cildine doğal maskeler uyguluyoruz. Sonucundan da çok memnun” diye konuştu.

Ünlü bir sanatçının “Kapınızda yatarım” diyerek kendisine geldiğini söyleyen Dumankaya, “Kim olduğunu söylemem ama bana gelmeyen sanatçıları saysam daha kolay olacak” sözleriyle herkesi güldürdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz