Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Stoklar da artık buluttan yönetiliyor

Stoklar da artık buluttan yönetiliyor

Türkiye’nin ilk bulut tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, yaptığı son geliştirmeyle stok giriş/çıkışı yapan işletmelere stok takibi yönetimi hizmeti sunuyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için online ön muhasebe uygulaması olarak hizmet veren Paraşüt, sunduğu hizmetlere yenilerini eklemeye devam ediyor. Paraşüt, uygulamada yapılan son güncelleme ile özellikle ürün satan işletmeler için stok giriş/çıkışlarının yönetilebileceği stok takibi hizmeti vermeye başladı. Stok takibi hizmeti, ürün satan işletmelerin stok durumlarını kolayca yönetebilmesini sağlıyor. Paraşüt kullanıcıları, bir yandan proforma fatura oluşturup, bir yandan gelir-giderini yönetirken, ürünlerin stok takibini de Paraşüt’ün uygulamalar altında yer alan stok takibini etkinleştirerek gerçekleştirebilecek.

Tüm sektörlerde 85 bini aşkın işletmeye ulaştıklarını belirten Paraşüt’ün Kurucu Ortağı Sean X. Yu, şöyle konuştu:

“Paraşüt olarak, hizmet vermeye başladığımız günden bugüne müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler sonucunda sunduğumuz hizmetleri geliştirmeye devam ediyoruz. Stok takibi özelliğimizi de özellikle ürün girişi/çıkışı yaparak stok tutan işletmelere özel olarak sunmaya başladık. Kullanıcılarımız istedikleri yer ve zamanda kolaylıkla stokların durumlarını takip edebilecek. Hizmetlerimiz çoğaldıkça Paraşüt’ü kullanan sektör sayısı da giderek artıyor. Tüm sektörlerde şu anda 85 bini aşkın işletmeye ulaşmış bulunmaktayız. Hedefimiz, Türkiye ekonomisinde büyüyen küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal alanında çözüm ortağı olmak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz