Ana Sayfa AVM Starcity Outlet Çocuk Kulübü’nde etkinlikler başlıyor!

Starcity Outlet Çocuk Kulübü’nde etkinlikler başlıyor!

JLL Türkiye tarafından yönetilen Starcity Outlet, kısa bir yaz molası verdiği çocuk kulübü etkinliklerine Eylül ayında yeniden başlıyor

2017’de kış ve ilkbahar ayları boyunca sürdürdüğü atölye programlarıyla çocuklar için ikinci bir yuva haline gelen Starcity Outlet, Eylül ayında çocuk ziyaretçilerin keyifle katılabilecekleri bir okula dönüş etkinliği hazırladı. 4 hafta sonu sürecek olan Okula Dönüş Etkinlikleri; sanatı bol, eğlencesi bol ücretsiz atölyelerle birlikte birbirinden renkli sürprizler içeriyor.

Starcity Outlet’in minik ziyaretçileri Okula Dönüş Etkinlikleri süresince -1. kattaki atölye alanında akranlarıyla birlikte olacaklar. Starcity Outlet, okula dönüş heyecanın yaşanacağı etkinlik günlerinde, okullu miniklere 2017-2018 eğitim-öğretim sezonunda ihtiyaç duyacakları objeleri kendi becerileriyle üretebilme imkanı sağlayacak. Etkinlikler kapsamındaki tasarımlar çocuklar için adeta bir okul hediyesi olacak. Kalemlik, kalem kutusu, kitap ayracı, mandal notluk, haftalık ders programı, odaları için kapı ve lamba süsü yapacak olan çocuklar etkinliklere ücretsiz olarak katılabilecekler.

Starcity Outlet’in GA Çocuk işbirliğiyle geliştirdiği çocuk etkinlikleri profesyonel eğitmenler liderliğinde uygulanıyor ve gündelik yaşam ile sanatsal yaratıyı birbirine bağlayan atölyelerden oluşuyor. Starcity Outlet’i ziyaret eden miniklerin herhangi bir ücret ödemeksizin yararlanabildiği etkinlikler, bilgiyi ve beceriyi bir araya getiren çok yönlü bir sanat ortamı niteliğinde. Ziyaretçiler Okula Dönüş Etkinliklerine 9 Eylül Cumartesi – 1 Ekim Pazar tarihleri arasında her hafta sonu 14.00 – 18.00 saatleri arasında katılabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz