Ana Sayfa Gündem Starbucks şimdi Malatya’da

Starbucks şimdi Malatya’da

Starbucks, Malatya Park AVM’de açtığı mağazasıyla Malatyalı kahve tutkunlarıyla buluştu. Malatya, Starbucks deneyimi ile tanışan 30. kentimiz oldu.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks’ın Malatya mağazası, 5 Ocak tarihinde kahve tutkunlarını ağırlamaya başladı. Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, Malatya Park AVM’de açtığı yeni mağazayla, Türkiye genelinde kahve tutkunlarına hizmet verdiği il sayısını 30’a çıkardı.

Malatyalı kahveseverlerin yoğun ilgi gösterdiği, sosyal ve ticari hayatın merkezlerinden biri olan Malatya Park AVM’de hizmete giren Starbucks mağazası, gerek dostlarıyla sohbet etmek gerekse huzurlu bir ortamda kitap okumak veya çalışmak isteyen misafirlerine; kahveleri, eşlik eden lezzetleri, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla ideal bir ortam sunuyor.

Yeni açtığı ya da yenilediği mağazalarında geri dönüşümlü malzeme ve sistemler kullanmaya önem veren Starbucks’ın Malatya Park AVM mağazası da bu yönüyle aynı zamanda sürdürülebilir geleceğe de hizmet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz