Ana Sayfa Gündem Soo be, yılsonuna dek 35 mağazaya ulaşacak

Soo be, yılsonuna dek 35 mağazaya ulaşacak

Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışıyla yola çıkan ve 17 mağazasıyla hizmet veren Soo be, birinci yaşını müşteri ve çalışanlarıyla kutladı. Soo be’nin birinci yıl kutlamaları çerçevesinde konuşan Soo be Genel Müdürü Ender Nalçacı, “2016 yılının sonuna kadar 35 mağazaya ulaşacaklarını ve büyümeye devam edeceklerini” belirtti.

Soo be, çocuklar için tasarlanmış mağazacılık anlayışıyla perakende sektöründe güçlenerek büyümeye devam ediyor. Son yatırımları ile Türkiye genelinde 11 ilde 17 mağazaya ulaşan Soo be, Türkiye yatırımlarının yanı sıra Azerbaycan, Kosava, Suudi Arabistan ve Kuzey Irak’taki mağazalarıyla uluslararası kanalda da mağazalaşma sürecini sürdürüyor.

İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performansların yapıldığı; rengarenk ve fark yaratan mağazacılık konsepti ile dünya çocuk modasının öncü markası Soo be, 2016 yılsonuna kadar 18 mağaza daha açarak 35 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. 69 farklı ürün grubu, 2 bin aşan ürün çeşidi, 256 kişilik ekibiyle ülke ekonomisi ve istihdamı için değer yaratmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Soo be Genel Müdürü Ender Nalçacı: “Çocuklarımız ve aileleri için ulaşılabilir olmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Büyümenin ve markalaşmanın yolu ise mağazacılıktan geçiyor. Biz de bu hedefle yola çıkarak tam bir yıl önce Forum İstanbul Bayrampaşa’daki ilk mağazamızı açtık. Mağazalaşmaya başladığımız günden bugüne sadece bir yıl içerisinde 11 ilde 17 mağazaya ulaşmanın, mağazalarımız dolayısıyla ciddi bir iş gücü ve istihdam yaratmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yılsonuna kadar yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz ve 35 mağazaya ulaşacağız” dedi.

Soo be, birinci yaş etkinliklerinde her mağazanın doğum gününü kutlayacak 
Hem çocukların hem de ailelerinin alışveriş deneyimlerini çok daha eğlenceli hale dönüştüren Soo be, birinci yılını Soo be Forum Bayrampaşa mağazasında çalışanları ve müşterileriyle kutladı. Çocuklar için renkli etkinliklerin planlandığı yıl dönümü partisinde sürpriz hediyeler dağıtıldı. Soo be birinci yıl etkinlikleri çerçevesinde her mağazanın yıl dönümü ayrı ayrı etkinliklerle kutlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz