Ana Sayfa İNDEKS Beta Sonbaharın tüm renkleri Beta’da

Sonbaharın tüm renkleri Beta’da

Sonbaharın tüm renkleri Beta’da buluştu. Beta, 2015 – 2016 Sonbahar/ Kış koleksiyonuyla en romantik mevsime yepyeni esintiler getiriyor. Beta’nın yeni koleksiyonunda bugüne kadar markayla özdeşleşen kalite ve renk seçenekleri en güncel trendleri yansıtırken, 5 ayrı stilde tasarlanan yeni koleksiyon stil ve konforun “en moda” halinden sokak şıklığına kadar geniş bir yelpazedeki tüm tercihlere sesleniyor.

Üretici ve perakendeci kimliğini bir arada taşıyan ve Türkiye’de ayakkabı sektörünün en önemli temsilcilerinden Beta, yeni sezon ürünleriyle tüm kadınların ayakkabı aşkına hitap ediyor. Geçtiğimiz yıldan itibaren özellikle tasarım konusunda büyük bir atılım gerçekleştiren Beta, 2015 – 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla birlikte farklılığını ve ayakkabıya olan özgün bakışını yansıtan vizyonunu görücüye çıkarıyor. Türkiye çapında 35 mağazasında sunduğu benzersiz tasarımlarla Beta, kent yaşamının her anınauygun, “rahat, sağlam, kaliteli ve renkli” seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor. Özgün tasarım ve modayı harmanlayarak her kadının kişisel stilinin tamamlayıcısı olmayı amaçlayan Beta, ürünlerinde tamamen gerçek deri kullanması, üretim ve tasarım aşamalarında yoğun araştırma ve geliştirme süreçleriyle farklılaşırken, bunları bireysel ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde son ürüne dönüştürüyor. Bu yenilikçi yaklaşımla yeniden tanımlanan modeller, Casual, Love Life, Exclusive, Sport ve Comfort olmak üzere beş farklı kategoride sunulan bir koleksiyona dönüşüyor.

Kuruluşu bir aşk hikâyesine dayanan Beta’nın Genel Müdürü Barbaros Akyıldız ve Tasarım Direktörü İnci Kahraman’ın katılımıyla gerçekleşen yeni sezon tanıtım buluşmasında 2015 – 2016 Sonbahar / Kış sezonundaki yeni trendler, renkler ve tasarımlar da ilk kez gün ışığına çıktı.

Kentin tüm renkleri Beta’da!
Beta Genel Müdürü Barbaros Akyıldız, yeni sezon koleksiyonuyla ilgili bilgi verirken, hedeflerini “her kullanıcı kitlesinin kendine uygun bulabileceği, kentin ritmini yaşayan ve yaşatan bir marka olmak” olarak açıkladı. “Yeni Sonbahar / Kış sezonu bizim için çok daha renkli, çok daha zengin olacak” diyen Akyıldız, “2015 yılında tamamen yenilediğimiz koleksiyon konseptimiz, bu yıl ve gelecek yıl da en büyük farkımız olacak, tüm mağazalarımız birer trend merkezi haline gelecek” dedi. Akyıldız, şehir hayatında insanların yaşam tarzına uyumlu ve rahatlığa önem veren çizgilere sahip özgün tasarımlı modellerle boy göstereceklerini ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz