Ana Sayfa Hizmet-Tedarik SMG, 23 Nisan’a özel müzik listesi hazırladı

SMG, 23 Nisan’a özel müzik listesi hazırladı

Dijital müziğin lider şirketi SMG, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için popüler şarkıların çocuklar tarafından seslendirilmiş versiyonlarından oluşan özel bir müzik listesi hazırladı.

Perakende mağazaları, AVM’ler, restoran ve kafeler, turistik mekanlar, spor ve sağlık merkezleri gibi 4 binin üzerindeki halka açık noktada kapalı devre müzik, anons ve reklam yayını yapan SMG, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel bir müzik listesi hazırladı. SMG Müzik Departmanı tarafından hazırlanan listede popüler şarkılar, çocuklar tarafından seslendirmiş versiyonlarıyla yer aldı.

Listede, Grammy’de Ed Sheeran’a yılın şarkısı ödülünü getiren “Thinking Out Loud”un yanı sıra 2015’in en çok dinlenen şarkılarından Jason Derulo’dan “Want To Want Me” ve Ariana Grande’den “Love Me Harder”a çocukların yorumladığı şekilleriyle yer verildi. Yine 2015’in en popüler şarkılarından “Waves” ve “I Don’t Like It, I Love It” de SMG’nin 23 Nisan Özel Listesi’nde unutulmadı. İşte listedeki şarkılardan bazıları…

1. Robin Schulz – Waves
2. Jason Derulo – Want To Want Me
3. Ed Sheeran – Thinking Out Loud
4. Natalie La Rose – Somebody
5. Saxity – Renegades feat Gabriella
6. Ariana Grande – Love Me Harder
7. Flo Rida – I Don’t Like It, I Love It (feat. Robin Thicke & Verdine White)
8. Ed Sheeran – Photograph
9. Alesso – Heroes (We Could Be)
10. One Direction – Drag Me Down

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz