Ana Sayfa AVM Sirius UFO Sergisi, Outlet Center İzmit’te

Sirius UFO Sergisi, Outlet Center İzmit’te

Geçtiğimiz yıllarda da sergilenen ve meraklıları tarafından büyük ilgi gören Sirius UFO Sergisi, bu sene 08 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Outlet Center İzmit’te ücretsiz olarak gezebilecek.

Outlet Center İzmit ziyaretçileri, dünya dışı zeki yaşam gerçeğinin eski çağlardan günümüze kadar olan tarihini; yazılı ve görsel malzemeler, dijital fotoğraflar, gizli belgeler, analiz raporları, video görüntüleri, maketler ve canlandırmalarla inceleme şansı yakalayacak.

Ana hedefi dünya dışı zeki yaşamın varlığına ve önemine dikkat çekmek olan Sirius UFO Sergisi, Outlet Center İzmit’te 08 Mayıs 2017 Pazartesi günü açılacak.

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, 08 Mayıs 2017 Pazartesi günü sabah saat 13.00 ila 14.00 arasında basın mensuplarına detaylı bilgi verecek.

Outlet Center İzmit’te açık kaldığı süre içerisinde de Sirius UFO Sergisi hakkında sergi görevlileri, UFO meraklılarına sergi hakkında bilgiler verebilecek.

21 Mayıs 2017 Pazar günü akşam saat 22.00’ye kadar açık kalacak olan Sirius UFO Sergisi’ne, tüm halkımız, tüm müşterilerimiz ve tüm değerli basın mensupları davetlidir…

Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi

Türkiye’nin, dünya dışı zeki yaşam ve ufoloji konusunda bilimsel araştırmalar yapan ilk merkezi olan Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi, 1998 yılında kuruldu.

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’nin amacı; evren’de yalnız olmadığımız gerçeğini ve Dünya dışı zeki varlıklar tarafından gezegenimizin uzun zamandan beri ziyaret edildiğini, gerçekliği ispatlanmış bilimsel kanıtlarla; fotoğraf, hareketli filmler, resmi belgeler, üst düzey askeri ve sivil yetkililerin itiraflarıyla, astronot ve bilim adamlarıyla yapılan röportajlarla Türk Halkına sunmak ve onları bu evrensel konuda bilgilendiriyor.

Merkez Başkanı Haktan Akdoğan; yurt içi ve yurt dışında konuşmacı olarak katıldığı birçok ulusal ve uluslararası konferanslarla, ayrıca konuk olduğu TV ve radyo programları ve yazılı basındaki sayısız röportaj ve yazılarıyla bu konu hakkındaki bilgileri ve gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz