Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Sinemaseverler Akmerkez Üçgen Teras’ta ağırlanmaya devam ediyor

Sinemaseverler Akmerkez Üçgen Teras’ta ağırlanmaya devam ediyor

Akmerkez Üçgen Teras’ta, Yemeksepeti ana sponsorluğu ve Bir Film iş birliği ile gerçekleşen açık hava sinemasının son haftasında, yazlık sinema atmosferini yaşamak isteyen izleyiciler kült filmlerin yanı sıra günümüzün ilgi toplayan filmlerini de izleme şansına sahip olacak. Son haftada beyazperdeye yansıyacak filmler; The Doors, Love Actually/ Aşk Her Yerde, C’mon C’mon/ Yaşamaya Bak, West Side Story/ Batı Yakası’nın Hikayesi ve Elvis olacak.

Sinemaseverler, Ağustos akşamlarının tadını, şehrin içinde nefes aldıran atmosferi ile birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Akmerkez Üçgen Teras’ta çıkarmaya bu hafta da devam edecek. 20 Ağustos’a kadar her Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi’ne planlanan etkinlik, yoğun ilgi gören Elvis filminin 21 Ağustos Pazar gününe tekrar eklenmesiyle bir gün daha uzatılarak film tutkunlarıyla buluşacak.

Bir Akmerkez klasiği haline gelen ve bu yıl da başladığı gün itibarıyla yoğun ilgi gören açık hava sinemasında bu hafta The Doors, Love Actually/ Aşk Her Yerde, C’mon C’mon/ Yaşamaya Bak, West Side Story/ Batı Yakası’nın Hikayesi ve Elvis beyazperdede olacak.

Yemeksepeti ana sponsorluğunda ve Bir Film iş birliğiyle saat 21.00’de başlayan gösterimler öncesinde misafirlere Yemeksepeti ve Yemeksepeti Market tarafından çeşitli ikramlar yapılırken, nostaljik açık hava sineması atmosferini yaşatan lezzetli yeme-içme alternatifleri de sunuluyor. Festivalin biletleri ise biletinial.com’dan alınabiliyor.

Program:
16 Ağustos 2022 Salı – The Doors
17 Ağustos 2022 Çarşamba – Love Actually/ Aşk Her Yerde
19 Ağustos 2022 Cuma – C’mon C’mon/ Yaşamaya Bak
20 Ağustos 2022 Cumartesi – West Side Story/ Batı Yakası’nın Hikayesi
21 Ağustos 2022 Pazar – Elvis

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz