Ana Sayfa AVM Sinema biletinize Bizim Lokanta’da menü hediye

Sinema biletinize Bizim Lokanta’da menü hediye

Nevçarşı, çocuk filmine bilet alan ailelere Bizim Lokanta’dan 1 adet çocuk menüsü hediye ediyor.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, sinema tutkunları için özel bir kampanya ile keyifli anlar sunmaya devam ediyor. 22-24, 26-29 Ocak ve 31 Ocak-2 Şubat tarihlerinde Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri, çocuk filmlerine bilet alan ailelere özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında, Bizim Lokanta’dan 1 adet ücretsiz çocuk menüsü hediye edilecek.

Bu özel kampanya sayesinde hafta içinde çocuklarıyla sinema keyfi yaşamak isteyen aileler, belirtilen tarihlerde çocuk filmlerine bilet alarak Bizim Lokanta’dan lezzetli bir sürprizle buluşacaklar. Kampanyadan yararlanmak isteyen aileler, hafta içi çocuk filmlerine aldıkları biletlerin çıktılarını sinema salonundan çıkış sonrasında danışma noktasına ibraz ederek, 1 adet ücretsiz çocuk menüsü kazanabilecekler.

Ancak kampanya, sınırlı sayıda olduğu için erken başvuru yapmanın önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Nevçarşı Alışveriş Merkezi, hafta içi çocuk filmi keyfini Bizim Lokanta’nın lezzetli menüsüyle birleştirerek ziyaretçilerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz