Ana Sayfa AVM Sinan Akçıl, Forum Gaziantep’i salladı

Sinan Akçıl, Forum Gaziantep’i salladı

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep’te verdiği konserle sevenlerini coşturdu. En sevilen şarkılarını Gaziantepliler için seslendiren Akçıl, Forum Gaziantep ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı. Gaziantepspor atkısı ile sahneye çıkan Akçıl, gönül verdiği renkler kırmızı-beyaz olmasa, kırmızı-siyah olacağını söyledi.

Şehrin çekim merkezi Forum Gaziantep, müziği ve eğlencesi bol bir etkinliğe daha imza attı. Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, 4 Aralık Pazar günü verdiği konserle Forum Gaziantep ziyaretçilerine unutulmaz dakikalar yaşattı.

Binlerce hayranı ile Forum Gaziantep’te bir araya gelen Akçıl, en sevilen şarkılarını seslendirdi. Akçıl, gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun olduğunun belirterek, tüm şarkılarına eşlik eden Forum Gaziantep ziyaretçilerine teşekkür etti. Sahnede Gaziantepspor atkısı takan ve büyük bir alkış alan Akçıl, “Gönül verdiğim renkler kırmızı-beyaz. O olmasa kırmızı-siyah olurdu” diyerek Gaziantepspor’u ilgiyle takip ettiğini söyledi.

Hayranları için albümünü imzalayıp onlarla fotoğraf çektiren ünlü şarkıcı, Gaziantep’e bir kere daha gelmek istediğini de sözlerine ekledi.

Her yaşa hitap eden etkinliklere imza atan Forum Gaziantep, önümüzdeki dönem sevilen şarkıcıları Gazianteplilerle buluşturmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz