Ana Sayfa İNDEKS D&R Sevilen yazarlar D&R’larda kitaplarını imzalayacak

Sevilen yazarlar D&R’larda kitaplarını imzalayacak

D&R, sevilen yazarları okuyucularıyla buluşturuyor. Bülent Üstün, Aret Vartanyan ve Adem Güneş, imza günlerinde okurlarıyla bir araya gelecek.

D&R bu hafta sonu, Kötü Kedi Şerafettin’in yaratıcısı ve çizeri Bülent Üstün, kitapları ve atölyeleri ile binlerce insan ulaşan Aret Vartanyan ve çocuk gelişiminde yol gösteren kitaplara imza atan Uzman Pedagog Dr. Adem Güneş’i imza günlerinde okurlarıyla buluşturacak.

Kötü Kedi Şerafettin’in çizeri Bülent Üstün D&R Kanyon’da

Bulent_UstunSevilen karikatürist, Kötü Kedi Şerafettin’in yaratıcısı Bülent Üstün 7 Mayıs Cumartesi günü 16.00’da D&R Kanyon’da eserinin yeni çıkan DVD’si ve kitaplarını imzalayacak. Üstün, film ve kitaplarını imzalarken okurlarının sorularını da yanıtlayacak.

 

Aret Vartanyan son kitabını imzalıyor

aret-vartanyanTürkiye ve dünyada milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan’ın son romanı “Siyah Gözyaşı”nı 7 Mayıs Cumartesi günü 16.00’da D&R Suadiye’de okurları için imzalayacak. Her kitabı çok satanlar listesine girmeyi başaran Vartanyan, “Siyah Gözyaşı”yla yaşamı anlamaktan vazgeçmeyen, gösterilen dünyayla yetinmeyen ve geleceği öngörmek isteyenler için bir anahtar, hayatın tüm zorluklarına, yanılsamalarına ve varoluşun tüm ağırlığına rağmen dimdik yürüyenler için yeni bir umut olacak.

Uzman Pedagog Dr. Adem Güneş ebeveynlerle buluşuyor

Uzman Pedagog Dr. Adem Güneş, çocuk gelişimi alanında yol gösteren kitaplarının imza ve söyleşi etkinliğinde 17.00 – 19.00 saatleri arasında D&R Marmara Forum’da anne ve babalarla bir araya gelecek. Güneş, kitaplarında çocuk gelişiminin kilometre taşlarını ebeveynlere aktarıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz