Ana Sayfa İNDEKS Aqua Florya AVM Sevgililer Günü’nde en güzel melodiler Aqua Florya’da

Sevgililer Günü’nde en güzel melodiler Aqua Florya’da

11- 12 ve 14 Şubat tarihlerinde Aqua Florya Sevgililer günü müzik dinletileri başlıyor. Hem Sevgililer Günü özel alışverişlerinizde, hem de bu özel günün en romantik anlarında sizlere eşlik edecek melodiler yine Aqua Florya AVM’den yükselecek.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş tarafından yönetilen Aqua Florya Alışveriş Merkezi, sevgililer gününde de ziyaretçilerini hoş bir sürpriz ile karşılayacak.

Şubat ayının en romantik günlerine özel melodiler, aşk ve romantizm ruhunu Aqua Florya AVM’ye taşıyor. 11-12 ve 14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek sevgililer günü müzik dinletilerinde katılım da tamamen ücretsiz.

Etkinlik 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olup, tüm Aqua Florya AVM ziyaretçileri etkinliğe davetli. En beğendiğiniz hediyeyi seçerken veya en sevdiğiniz filme birlikte girmeden önce Aqua Florya koridorlarında sizin şarkınıza kulak verin. En sevdiğiniz o şarkı çalınmadan önce, Aqua Florya’daki yerinizi hemen alın. Sıra dışı bir dünya, bu kez en romantik anlar için sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz