Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Schafer’dan Adana’ya yeni konsept mağaza

Schafer’dan Adana’ya yeni konsept mağaza

Sosyal ve kültürel etkinliklerin Adana’daki adresi Optimum Alışveriş Merkezi, Schafer’ın yenilenen mağazasını, yüzlerce çeşit ürününü Adanalıların beğenisine sunuyor.

Alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her rengini bir arada bulunduran Adana Optimum Alışveriş Merkezi, züccaciye sektöründe bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Schafer’ın, Adana’daki ilk ve tek mağazasını yeniledi.

Yerli ve yabancı pek çok marka ile yılın 365 günü keyifli alışveriş fırsatı sunan Adana Optimum AVM bünyesinde hizmet veren zücaciye sektörünün köklü kuruluşlarından Schafer, yenilenen yüzüyle Adanalıların hizmetine devam ediyor.

Gelişmiş tasarım ve üretim anlayışının sonucu olan yüksek kaliteyi, uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırmayı ilke edinen Schafer, yenilenen mağazasında yüzlerce çeşit ürünü Adanalıların beğenisine sunuyor.

Otoban bağlantı yollarına yakınlığı, Seyhan Nehri ve Hacı Sabancı Merkez Camii’nin eşsiz manzarasıyla Adanalılara keyifli ve kaliteli alışveriş fırsatı sunan Optimum‘da hizmet veren Schafer’ın yeni konsepti ziyaretçilerin beğenisini kazandı. Schafer, küçük ev aletleri, yemek takımı, çatal bıçak takımı, günlük yemek takımları, çelik ve granit setlerde verdiği 5 yıl garanti ile müşterilerine güvenli alışveriş imkanı veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz