Ana Sayfa AVM Satranç tutkunları Maltepe Park AVM’de buluşacak

Satranç tutkunları Maltepe Park AVM’de buluşacak

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Geleneksel Maltepe Park Satranç Turnuvası’nda rekabet, strateji ve aklın kesiştiği noktada yine heyecan dorukta olacak.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, satranç tutkunlarını bu sene 9. kez bir araya getiriyor. 2007 yılından beri hayata geçirilen turnuvanın bu seneki tarihleri 25, 26, 27 ve 28 Ağustos. Maltepe Park ziyaretçilerinin her geçen yıl daha fazla ilgi göstererek katılımcı olduğu ödüllü turnuva, bu sene de geçen senelerde olduğu gibi Türkiye Satranç Federasyonu tarafından kayıt altına alınacak.

Birçok milli sporcu, İstanbul şampiyonları, ünvanlı ve yabancı sporcuların da ilgisini çeken turnuvada rekabet hat safhada olacak.
Katılımcılara yaş sınırlaması getirilmediği için 7’den 77’ye satranç sevenler birarada olacak. Turnuva birincisi “İnsan Makineye Karşı” yarışmasıyla, 28 Ağustos final günü finalistler, bilgisayar programına karşı aynı tempoda yarışacak. Zekanın ve mantığını kesiştiği noktada rekabet duygusu yaşanırken, Maltepe Park’ta bu duygu yerini 9. senesinde de eğlenceye bırakacak. Turnuva sonunda ise sürpriz hediyeler kazananların olacak.

Merkezi ve kolay ulaşılabilir konumu ile Esenkent metro durağı çıkışında yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi; zengin marka karması, teras ve yemek alanlarının yanı sıra renkli etkinlikleri ile de ziyaretçilerine bir yaşam merkezinde olmalarının konforunu yaşatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz