Ana Sayfa AVM Satranç Turnuvası Piazza AVM’de başlıyor

Satranç Turnuvası Piazza AVM’de başlıyor

Zeka ve strateji oyunu satranç için her yıl çocuk ve gençlere yönelik turnuva düzenleyen Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu yıl 5’inci kez hamlesine güvenenlere kapılarını açıyor. Piazza’nın 6 – 16 yaş aralığındaki çocuk ve gençleri bir araya getireceği satranç turnuvası, 31 Ocak Çarşamba günü başlıyor.

Bulunduğu bölgenin en büyük, Kahramanmaraş’ın ise tek alışveriş merkezi olan Piazza’nın yarıyıl tatili etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Geniş koridorları ve gün ışığını AVM içine yansıtan ferah ortamı ile dikkat çeken Kahramanmaraş Piazza AVM, 2 gün sürecek, satranç turnuvasında 6 – 16 yaş aralığındaki çocuk ve gençleri bir araya getirecek.

Satranç tutkunlarını sürpriz hediyeler bekliyor
Katılımın ücretsiz olduğu satranç turnuvasında dereceye girenler sürpriz hediyelerin de sahibi olacak. Piazza AVM’nin 2. Katında gerçekleşecek olan etkinlik, 31 Ocak Çarşamba günü başlayacak ve 1 Şubat Perşembe günü sona erecek. Lisanlı ve vizeli sporcular için 4 kategoride düzenlenecek olan satranç turnuvasının başvuruları ise 29 Ocak Pazartesi günü saat 17.00’a kadar yapılabilecek. Satranç turnuvasına katılmak isteyenlerin Üstad Satranç Spor Kulübü’ne başvurmaları gerekecek. (Adres; Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi, 44. Sokak, Gizem Apartmanı, A Blok, No:23)

Afacanlardan yıldızlara 4 farklı kategori
Piazza AVM’nin satranç turnuvasına katılacaklar 4 farklı kategoride yarışacak. Afacanlar Kategorisi’nde yarışacak olan 2012 doğumlulardan turnuvaya katılan ve tamamlayan tüm minikler madalya kazanacak.

Minikler Kategorisi’nde yarışacak olan 2010 ve 2011 doğumlulardan 1’inciye kupa ve madalyanın yanı sıra Arçelik Kabuller Ticaret’ten Blutooth hoparlör hediye edilecek. 2’inciye kupa, madalya ve Hayal Kahvesi’nden 2 kişilik öğle yemeği; 3’üncüye kupa, madalya ve Hayal Kahvesi’nden 2 kişilik çocuk pizza; 4’üncüye Hayal Kahvesi’nden 2 kişilik kahvaltı; 5’inci, 6’ıncı, 7’inci, 8’inci ve 9’uncuya ise Ada Müzik’ten kitap hediyesi verilecek.

Küçükler Kategorisi’nde yarışacak olan 2007, 2008 ve 2009 doğumlulardan 1’inci olan kupa ve madalyanın yanı sıra Arçelik Kabuller Ticaret’ten Grunding Blutooth kulaklığın sahibi olacak. 2’inci kupa, madalya ve Hayal Kahvesi’nden 2 kişilik Alaçatı kahvaltı; 3’üncü kupa, madalya ve Hayal Kahvesi’nden 2 kişilik Hayal Burger menü; 4’üncü Hayal Kahvesi’nden 2 kişilik Brownie Sandwich; 5’inci, 6’ıncı, 7’inci, 8’inci ve 9’uncu da Germenicia Hediyelik’ten sürpriz hediyeler kazanacak.

Yıldızlar Kategorisi’nde yarışacak olan 2002, 2003, 2004, 2005 ve 2006 doğumlulardan 1’inciye kupa ve madalyanın yanı sıra Hampton By Hilton’da 2 kişilik odada 1 gece konaklama ve kahvaltı; 2’inciye kupa, madalya ve 9 Şubat Cuma günü gerçekleşecek olan Fettah Can konserine 2 kişilik davetiye; 3’üncüye kupa, madalya ve Arçelik Kabuller Ticaret’ten Grunding Blutooth hoparlör; 4’üncüye Hampton By Hilton’da 2 kişilik açık büfe kahvaltı; 5, 6, 7, 8 ve 9’uncu olanlara ise Germenicia Hediyecilik’ten sürpriz hediyeler takdim edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz