Ana Sayfa AVM Şanlıurfa Piazza ve TEMA çevre için el ele

Şanlıurfa Piazza ve TEMA çevre için el ele

Alışverişin yanı sıra sosyal, kültürel ve sanatsal aktiviteleriyle kent halkının buluşma noktası haline gelen Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Yaşanabilir bir gelecek için kollarını sıvayan Piazza AVM, çevre bilincinin gelişmesine dikkat çekiyor.

Türkiye’deki çölleşme, kuraklık, ağaçlandırma, su kirliliği gibi, çevre sorunları ile ilgili çalışmalarıyla Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşu Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), yaşanabilir çevre için kentin çekim merkezi Piazza AVM ile el ele verdi.

TEMA Şanlıurfa Temsilciliği, “Yaşanabilir Bir Gelecek İçin Gönüllüyüz” temasıyla AVM’nin ortak kullanım alanında stant açarak vatandaşlarla buluştu. TEMA’ya yeni gönüllüler kazandırmak, çevre bilincinin gelişmesi ve yerleşmesini sağlamak amacıyla kurulan stant, Piazza AVM’ye gelen Şanlıurfalılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Standı ziyaret eden vatandaşlara TEMA gönüllüleri tarafından doğayı tehdit eden unsurlar ve  çevrenin korunması içerikli broşürler dağıtıldı. Gönüllülerin TEMA’nın her zaman en büyük gücü olduğuna dikkat çekilen etkinlikte vatandaşlara, TEMA gönüllülerinin görevleri ve nasıl gönüllü olacakları hakkında da bilgilendirme yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz