Ana Sayfa AVM Şair Mehmet Ercan, kitaplarını imzaladı

Şair Mehmet Ercan, kitaplarını imzaladı

Moda, müzik, edebiyat, sahne ve sinema dünyasının ünlü ve sevilen isimlerini ziyaretçileriyle buluşturan Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu kez Şair Mehmet Ercan’ı konuk etti.

Şair Mehmet Ercan, “Toplumsal ve kültürel gelişime destek vererek ülkenin bugününe ve geleceğine katkıda bulunma” misyonuyla hizmet veren ve kitaptan kırtasiyeye, teknolojiden oyuncağa kadar her türlü ürünleri uygun fiyatla bulmanın mümkün olduğu TveK Mağazasında okuyucularıyla buluştu.

Okurlarına 13 Şubat’ta yayınlanan “Kalbimdesin Elimde Değil” isimli son kitabını imzalayan Ercan, kendisine yönetilen soruları da cevapladı. Televizyon ve radyoda programları yapan, kitapları en çok satanlar listesinde yer alan Ercan, duygu yüklü ve etkileyici üslubuyla sevenlerinin gönlünü bir kez daha adeta fethetti.
Genç yaşında büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Mehmet Ercan, kitaplarını imzalarken okurlarıyla da sohbet etti. Şiirin hayatının bir parçası olduğunu vurgulayan Şair Ercan, sözün bittiği yerde şiirin başladığını belirtti. Mehmet Ercan, kendisine özgü tarzıyla yansıttığı duyguları için “Şiir, öykü, deneme” dendiğini; fakat bütün bunları ‘densin’ diye kaleme almadığını ifade etti.

Seslendirdiği veya yazdıklarının aynı dertten mustarip takipçileri tarafından değer verilip sevildiğini aktaran Ercan, genellikle ayrılık üzerine yazdığını; çünkü aşkı besleyen şeyin kavuşmak değil, ayrılıklar, hatta kavuşamamalar olduğuna inandığını kaydetti. Mehmet Ercan, kitaplarını imzalarken sevenlerinin birlikte fotoğraf çektirme isteğini de geri çevirmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz