Ana Sayfa AVM Renkli şekerler Optimum AVM’de patlayacak

Renkli şekerler Optimum AVM’de patlayacak

Her gün milyonlarca kişi tarafından oynanan mobil şeker patlatma oyunu Candy Crush, 3-6 Aralık tarihleri arasında 12.00 – 20.00 saatleri arasında, İstanbul Optimum Outlet AVM’de meraklılarıyla buluşacak.

İstanbul Optimum Outlet, ziyaretçilerine özel rengarenk ve şeker kokan birbirinden eğlenceli etkinliklerle planlanan oyun şenliğinde, büyükler için de turnuva alanı yer alacak. Eğlendirirken kazandıran, İstanbul Optimum Outlet Candy Crush Şenliği’nde, çocukların renk ve tamamlama kabiliyetlerini geliştirmeleri ve yeni insanlarla tanışarak sosyalleşmeleri amaçlanıyor.

Ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan İstanbul Anadolu Yakasında ilk kez gerçekleşecek Candy Crush Şenliği’nde 10 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için ayrı; daha küçük çocuklar için ise daha farklı iki alan kurulacak. Etkinliğe katılıp daha fazla ‘şeker kırmak’ için ter döken katılımcılar en iyi skoru yapmak için birbirleriyle kıyasıya yarışacaklar.

Şenlik alanında ayrıca: 5 – 9 yaş arası çocuklar; görev çarkını çevirerek oyuna başlayacak, daha sonra ‘Eşini Bul Oyunu’, ‘Şekerleme Kazanı’, ‘Lolipop İle Şeker Kırma’ ve en sonunda ‘Şeker Fırtınası’ etaplarından geçerek, kendileri için özel hazırlanmış Bebeto Candy Crush şekerlerine kavuşacaklar.
10 yaş üzeri çocuk ve yetişkinler özel hazırlanmış seviyeler üzerinden dev dokunmatik ekranda Candy Crush oynayacaklar ve en iyi skoru yapmaya çalışacaklar.

Türkiye’de ayda 15.9 milyon aktif kullanıcısı olan oyun, 2013 yılında Uluslararası Mobile Gaming yarışmasında “En Sosyal Ödül”ünü kazandı. Türkiye’de ise mobil cihazlar üzerinden her ay ortalama 1.2 milyar oyun oynanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz