Ana Sayfa AVM Ramazanın efsaneleri Van AVM’de

Ramazanın efsaneleri Van AVM’de

Van AVM, ramazan ayında geçmişin unutulmaz kahramanlarını günümüze taşıyacak. Hacivat ve Karagöz’den Nasrettin Hoca’ya, İbiş’ten Kavuklu’yla Pişekar’a kadar birçok efsane Van AVM’de toplanacak. Tıpkı geçmişteki gibi renkli oyunlar oynanacak keyifli iftar sofraları kurulacak.

Van AVM ramazan ayında da kentin en hareketli merkezi olacak. Şık restoranları ve kafeleriyle en güzel iftar sofralarının kurulduğu Van AVM, huzurlu atmosferiyle ramazanda da keyifli saatler geçirmek için en uygun ortamı hazırlıyor. Van AVM, ramazana özel sürprizlerle dolu etkinlik programıyla da Vanlıları mutlu edecek. Van AVM 10 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında her cuma, cumartesi ve pazar birbirinden eğlenceli ramazan etkinlikleriyle daha da renklenecek.

Geçmişin unutulmaz ramazanlarının kahramanları da Van AVM’de olacak. Van AVM, 11 ayın sultanı ramazanda, Hacivat ve Karagöz’den Nasrettin Hoca’ya, İbiş’ten, Kavuklu’yla Pişekar’a kadar birçok tarihi kimliği de günümüze taşıyacak. Saat 17.00’de başlayacak etkinlikler özellikle çocuklara unutulmaz bir ramazan yaşatacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz