Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM Ramazan ayına özel programlar ArenaPark’ta

Ramazan ayına özel programlar ArenaPark’ta

ArenaPark, onbir ayın sultanı Ramazanı dopdolu etkinliklerle karşılıyor. Nasrettin Hoca’dan Keloğlan’a, Aşuk ile Maşuk’tan Hacivat Karagöz’e Ramazan ayının en sevilen karakterleri ArenaPark ziyaretçileriyle buluşuyor. Ünlü yazar Uğur Koşar ile her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da ünlü ilahiyatçı Prof. Dr Nihat Hatipoğlu, ve şair/yazar Kahraman Tazeoğlu da sevenleriyle ArenaPark’ta bir araya geliyor.

Eğlencenin ve keyifli alışverişin adresi ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni ramazan coşkusu sardı. Ramazan ayı boyunca her cuma ve cumartesi akşamı birbirinden farklı etkinlikler düzenleyen ArenaPark, eski ramazanların tüm etkinlik ve gösterilerini ziyaretçilerine yaşatmayı planlıyor. ArenaPark’ta ramazan programı iftar öncesi ve iftar sonrası olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Programda Karagöz ile Hacivat Gösterileri, Kavuklu Pişekar Ortaoyunu, Kanto, Aşuk ile Maşuk, Meddah ve Bendir ve Ney Dinletileri gibi birbirinden farklı bir çok etkinlik yer alıyor.

Uğur Koşar ArenaPark’ta

Ramazan ayı boyunca 11.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet verecek olan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi birbirinden ünlü isimleri ziyaretçileriyle buluşturuyor. Son dönemin en ünlü yazarlarından Uğur Koşar’da 11 Haziran Cumartesi günü saat 17.00’de ArenaPark ziyaretçileriyle buluşuyor Hoş sohbeti ve verdiği dini bilgilerle küçük büyük herkesin gönlünde taht kuran ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 16 Haziran Perşembe günü saat 21.30’da AreanPark’a geliyor. ArenaPark, 23 Haziran Perşembe akşamı saat 18.30’da ise şair, yazar ve radyocu Kahraman Tazeoğlu’nu ağırlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz