Ana Sayfa AVM Primemall İskenderun’da çocuklar yarıyıl etkinlikleriyle eğlenecek

Primemall İskenderun’da çocuklar yarıyıl etkinlikleriyle eğlenecek

Kentin alışveriş merkezi Primemall İskenderun, çocukların karne sevincine ortak oluyor. Birbirinden eğlenceli atölye ve aktiviteler ile çocuklar, Primemall İskenderun’da yarıyıl tatiline merhaba diyecek.

19 Ocak, Cuma günü karnelerini alacak olan çocuklar, 20-27 Ocak tarihleri arasında Bubble Room etkinliği ile keyifli bir yarı yıl tatili geçirecekler. Eğitmenlerin de katılımıyla gerçekleşecek olan Bubble Room etkinliğinde, çocuklar 14.00-18.00 saatleri arasında yaşıtları ile hava kabarcıklarının büyülü dünyasında kaybolacak, takım çalışması edimi kazandırmaya ve el becerilerini geliştirmeye yönelik farklı etkinliklere katılma şansı elde edecekler.

Yarıyıl tatilinin 2. haftasında ise çocukları birbirinden renkli atölyeler bekliyor. 29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mutfak Atölyesinde çocuklar meyve salatası yapacak, Ahşap Boyama Atölyesinde el becerilerini geliştirecek, T-Shirt Boyama ve Takı – Maske Tasarım Atölyelerinde ürünlerini kendileri tasarlayacaklar. 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek yarıyıl atölye çalışmalarının yanı sıra çocukları farklı gösteriler, eğlenceli oyunlar ve sürpriz hediyeler bekliyor.
Çocukların karne hediyelerini de unutmayan Primemall İskenderun, 19 Ocak tarihinde alışveriş merkezine gelerek danışmaya karnesini gösteren çocuklar karne hediyesi olarak çocuklara ücretsiz hikâye kitabı hediye edecek. Bu yarıyılda da çocuklar, Primemall İskenderun’da eğlenceye doyacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz