Ana Sayfa AVM Primemall İskenderun AVM’de büyük final

Primemall İskenderun AVM’de büyük final

Primemall İskenderun AVM’nin geleneksel hale getirdiği müzik yarışmasının büyük finali Zakkum konseri ile gerçekleşecek.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Primemall İskenderun Müzik yarışması büyük finali için geri sayım başladı. Geleneksel hale gelen müzik yarışmasının finaline damgayı aynı zamanda Zakkum grubu vuracak. 28 Mart-17 Nisan tarihleri arasında başvuruların yapıldığı yarışmada 10 grup jüri üyelerinin ön elemesi ile finale kaldı. Finale kalan grupların canlı performanslarını sergileyeceği 29 Mayıs saat 19.30’da gerçekleşecek büyük finalde jüri üyeleri arasında Zakkum Grubu da yer alacak. Yarışma sonunda dereceye girecek yarışmacılar ödüllerini de ünlü grubun elinden alacak.

Her yaş grubundan hayran kitlesine sahip olan Zakkum gecenin sonunda muhteşem bir açık hava konserine imza atacak. Geleneksel Primemall İskenderun Müzik Yarışması’nın büyük finalinde gerçekleşecek kıyasıya mücadeleyi ve Zakkum konserini kaçırmak istemeyen herkes, 29 Mayıs Pazar günü Primemall İskenderun AVM’de buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz