Ana Sayfa AVM Primemall İskenderun 7. yılını kutluyor

Primemall İskenderun 7. yılını kutluyor

Prime Development’in İskenderun’da ilk alışveriş merkezi projesi olan ve 2010 yılında açılan Primemall İskenderun, 7’nci yaşını kampanya, etkinlik ve konserle kutlamaya hazırlanıyor

İskenderun’un ilk alışveriş merkezi olan Primemall İskenderun, bir yaşını daha geride bırakıyor. Primemall İskenderun, 7’nci kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında çeşitli etkinliklere yer verecek.

19 Ağustos Cumartesi günü saat 14.00’da hem ziyaretçileri hem de Alışveriş Merkezi mağaza çalışanlarıyla bir araya gelerek yeni yaşını dev bir pasta keserek kutlayacak olan Primemall İskenderun, ziyaretçilere çok keyifli anlar yaşatacak. Bunun yanı sıra 7. yaşına özel düzenleyeceği kampanya ile 21-25 Ağustos tarihleri arasında aynı gün içerisinde 200 TL ve üzeri alışverişlerini danışma bankosuna işleten ziyaretçilerine magnetli buzdolabı saati hediye edecek.

Kutlamalara ara vermeden devam edecek olan Primemall İskenderun, 26 Ağustos Cumartesi günü saat 21.00’da Türk pop müziğinin başarılı ismi Buray, Primemall İskenderun’da düzenlenecek olan konser ile sevenleriyle bir araya gelerek sevilen şarkılarını seslendirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz