Ana Sayfa AVM Primemall İskenderun 6 yaşında

Primemall İskenderun 6 yaşında

Prime Development’in İskenderun’da ilk alışveriş merkezi projesi olan ve 2010 yılında açılan Primemall İskenderun, 6’ncı yaşını 27 Ağustos 2016 Cumartesi günü dev bir pasta eşliğinde İskenderunlularla birlikte kutladı.


İskenderun’un ilk alışveriş merkezi olan Primemall İskenderun, bir yaşını daha geride bıraktı. Primemall İskenderun, 6’ncı kuruluş yıldönümünü kutlamak için 27 Ağustos Cumartesi günü saat 15.00’te hem ziyaretçileri hem de alışveriş merkezindeki mağaza çalışanlarıyla bir araya geldi. Yeni yaşını dev bir pasta keserek kutlayan Primemall İskenderun ailesi ve ziyaretçiler çok keyifli anlar yaşadı. Primemall İskenderun’un 6. yaşına özel tasarlanan dev pasta, AVM Müdürü eşliğinde alışveriş merkezi yönetim ekibi ve mağaza yöneticileri ile beraber kesilirken, ziyaretçilere de ikram edildi.

Bunun yanı sıra 6. yaşına özel düzenlenen “Anında Kazan Kampanyası ile 150 TL ve üzeri fişlerini danışma bankosuna işleten ilk 666 kişi hediye kazanma fırsatı yakaladı. 6 yıldır ziyaretçilerinin gözdesi olan Primemall İskenderun birbirinden farklı etkinlik, kampanya ve sürprizlerle sizlerle buluşmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz