Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Portakal Çiçeği Karnavalı “Tea Party” ile renklendi

Portakal Çiçeği Karnavalı “Tea Party” ile renklendi

Adana’da bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen ‘Nisan’da Adana’da- Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’na “Tea Party Karnaval Korteji” ile katılan Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, farkını hissettirdi. Çoşku dolu anları binlerce katılımcı cep telefonlarının kameraları ile görüntüleyerek ölümsüzleştirdi.

Acılı kebabı ile ünlü olan ancak, Nisan’da tüm kenti saran buram buram portakal çiçeği kokusu ile de adını duyurmayı başaran Adana, 5 Nisan’da başlayan 4 günlük karnaval boyunca rengarenk görüntülere sahne oldu. Şehrin rengi Optimum AVM de festivalde hem korteje katıldı, hem de açtığı stantta halkla buluştu.

“Alice Harikalar Diyarında” karakterlerinden esinlenerek tasarlanmış kortej, önce Optimum AVM içinde tüm katları gezerek ziyaretçilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Çocuklarını oyun parkında eğlendiren, alışveriş yapan, ya da koridorlarda dolaşan ziyaretçiler, kortejin eğlenceli görüntüsünü karşılarında görünce onları hayranlıkla izleyerek hoşça vakit geçirdiler. Karnaval esintisini AVM ziyaretçileri ile buluşturan Optimum, ardından katıldığı kortejde farkını hissettirdi.

“Tea Party Karnaval Korteji; jonglörler, sirk dünyasının sembolü 2.5 metre yüksekliğindeki tahta bacaklar, akrobatlar ve müzisyenlerle renklenen eğlenceli performansları sırasında festivale katılan binlerce kişi tarafından ilgiyle izlendi. Yurtiçi ve yurtdışından Adana’ya akın eden binlerce katılımcı, korteji cep telefonlarıyla görüntülemek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Promosyonlar, hediyeler dağıtıldı
Şehrin rengi Adana Optimum, Türkiye’nin ilk ve tek sokak karnavalı olan ‘Nisan’da Adana’da farkını hissettiren kortejle yer almanın yanı sıra Ziyapaşa’da da stant açarak, katılımcılara sürpriz promosyon ve hediyeler dağıttı.

Yurt içi ve yurt dışından spor, sanat ve siyaset camiasından ünleri ağırlayan Portakal Çiçeği Karnavalı; sokak şovları, sportif ve sanatsal performanslar, sergiler, söyleşiler, yarışmalar, çevre turları ve ödül törenleriyle kentte heyecan ve coşkulu bir atmosfer yaşattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz