Ana Sayfa AVM Pinhani, Palladium Ataşehir’de

Pinhani, Palladium Ataşehir’de

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, ‘Music On The Bridge’ sahnesindeki konserlerine, Alternatif Rock’ın sevilen gruplarından Pinhani ile devam ediyor. Farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer gruplardan sıyrılan ve önemli bir dinleyici kitlesine sahip olan Pinhani 21 Ocak’ta Palladium’da sevilen şarkılarını seslendirecek.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, ‘Music On The Bridge’ sahnesindeki konserlere Alternatif Rock müziğin sevilen sesi Pinhani ile devam ediyor. 21 Ocak 2017 Cumartesi günü sevilen şarkılarını seslendirecek olan grup, izleyenlerine keyif dolu anlar yaşatacak.

Tıpkı gruplarının ‘Gizli’ anlamına gelen ‘Pinhan’ sözcüğünden türeyen adı gibi onlar da müzik piyasasında gizliden gizliye ilerlediler ve kendilerine sağlam bir dinleyici kitlesi edindiler. Kavak Yelleri adlı televizyon dizisinin müziklerini yapmaya başladıktan sonra hayran kitlesini hızla arttıran grubun ilk çalışmaları ise 2004 yılında ‘İnandığın Masallar’ adıyla çıkardıkları albüm. 2011 yılında internet üzerinden ‘Yitirmeden’, ‘Değirmendeki’ ve ‘Eylül’ adlı şarkılarını yayımlayan Pinhani, 2012 yılında bu şarkıların da içinde olduğu ‘Başka Şeyler’ albümünü yayımladı. 2013 yılında çıkardıkları ‘Canlı Yayın’ adında bir albümleri daha bulunuyor.

Pinhani, 21 Ocak 2017 Cumartesi saat 19.00’da Palladium’da yer alan 1. Kat Köprü alanında sahne alacak. Sevilen şarkılarıyla izleyenlerine duygu dolu anlar yaşatacak olan sanatçının konseri ücretsiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz