Ana Sayfa AVM Pınar Resim Atölyesi, Optimum ve Piazza AVM’lerde

Pınar Resim Atölyesi, Optimum ve Piazza AVM’lerde

Pınar, Stevie Ödüllü Pınar Resim Yarışması ve Pınar Çocuk Tiyatrosundan sonra sanata desteğini 6 kentte resim atölyeleri kurarak devam ettiriyor. Pınar, Resim Atölyesi ile çocukların, geleceklerini hayal dünyalarıyla birleştirerek resimle anlatmaya davet ediyor.

Sanata verdiği önemi 36 yıldır düzenlediği Pınar Çocuk Resim Yarışması ve 30 yıldır düzenlediği Pınar Çocuk Tiyatrosu ile gösteren Pınar, bu yıl 6 ilde, kuracağı resim atölyeleriyle çocukları sanata bir adım daha yaklaştırıyor.

5 binin üzerinde çocuğu resim atölyelerinde ağırlamayı hedefleyen Pınar, Rönesans Gayrimenkul bünyesinde yer alan Optimum, Piazza ve Kozzy Alışveriş Merkezleri’nde atölyelerini açarak çocuklarla buluşacak. Kozzy, Samsun ve Şanlıurfa Piazza, Adana Optimum, Ankara, İzmir ve İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezleri’nde kurulacak atölyelerde 6-14 yaş arasındaki miniklere sanatı sevdirecek. Ayrıca atölye alanında Pınar’ın sürdürülebilirlik vizyonunun ve çalışmalarının yer aldığı broşürler ziyaretçilerle paylaşılacak.

Pınar Resim Atölyesi Ziyaret Tarihleri

Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezi: 3 – 5 Mart 2017
Adana Optimum Alışveriş Merkezi: 10 – 12 Mart 2017
Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 17 – 19 Mart 2017
İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 24 – 26 Mart 2017
Samsun Piazza Alışveriş Merkezi: 31 Mart 2017 – 2 Nisan 2017
İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 7 – 9 Nisan 2017
İstanbul Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi: 14 – 16 Nisan 2017

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz