Ana Sayfa AVM Piazza’nın minikleri İtalya’yı keşfedecek

Piazza’nın minikleri İtalya’yı keşfedecek

Samsun Piazza AVM’nin Çocuk Atölyesi Etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Dünyayı Geziyoruz” atölyesi, minikleri İtalya’ya götürecek.

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 6-12 yaş grubu çocukları, 30-31 Temmuz’da İtalya’yı keşfetmek üzere yolculuğa çıkaracak. 15.00-16.00 ve 17.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Dünyayı Geziyoruz atölyesinde Samsunlu çocuklar İtalya’nın güzelliklerini ve özelliklerini tanıma fırsatı elde edecek.

6-12 yaş arası tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikte, minikler rehberleri Cem Amca ve onun eğlenceli kuklası BabaDodo eşliğinde ülkenin önemli ve tarihi yerleri hakkında bilgiler edinecek. İtalya’nın çocuk oyunlarını oynayıp, şarkılarını söyleyecek ve danslarını sergileyecek olan çocuklar, atölye sonunda Piazza Çocuk Kulübü pasaportunun da sahibi olacak. Daha önce atölyeye katılmış ve farklı ülkeleri tanımış olan çocuklar, Piazza Çocuk Kulübü pasaportlarına yeni seyahat noktalarını işletecekler.

Samsun Piazza AVM etkinlik alanında gerçekleşecek olan Dünyayı Geziyoruz Atölyesi, keşfetmeye meraklı maceracı çocukları bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz