Ana Sayfa AVM Piazza’larda 7,5 TL’ye sinema keyfi

Piazza’larda 7,5 TL’ye sinema keyfi

Herkese sinema salonunda film izletmeyi hedefleyen Şanlıurfa ve Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezleri, sinemaseverlere salı günleri 7.5 TL’ye film keyfi yaşatacak. Bu kampanya ile vizyondaki filmleri kaçırmak tarihe karışacak.

Bulundukları bölgelerde, halka avantajlı alışveriş fırsatları sunmanın yanı sıra, kentlerin kültürel ve sosyal yaşamına da katkıda bulunan Piazza AVM’ler, Cinemaximum işbirliği ile sinemaseverleri sevinçten çıldırtacak bir kampanyaya imza attı.

Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’taki film tutkunlarının, ev konforunda her hafta en az bir film izlemelerini sağlamayı amaçlayan kampanya kapsamında, 15 Mart itibari ile her salı “indirimli sinema günü” ilan edildi.

“Her salı sinemada buluşalım”

Kuruldukları kentlerin mimarisine uygun şekilde dizayn edilen, güvenli ve ferah ortamıyla ziyaretçilerinin memnun ayrılmalarını amaç edinen Piazza AVM’lerde, her salı günü, Cinemaximum salonlarında sinema biletleri tüm seanslarda 7.5 TL’den satışa sunulacak. Yerli ve yabancı vizyon filmlerini artık daha uygun fiyatla izleyebilecek olan sinema severler, bu eğlencelerinden tasarruf etmek zorunda kalmayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz