Ana Sayfa AVM Piazza AVM’lerden hayalleri süsleyen kampanya

Piazza AVM’lerden hayalleri süsleyen kampanya

Ziyaretçilerini daha önce ev ve son model otomobil sahibi yapan Kahramanmaraş, Samsun ve Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, yine ayakları yerden kesecek bir kampanyaya imza atıyor. Piazza’lar yeni yılda şanslı birer ziyaretçisine hayalleri süsleyen son model bir BMW 318i otomobilin yanı sıra son model teknoloji ürünleri hediye ediyor.

1 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Kahramanmaraş ve Şanlıurfa Piazza’lardan aynı gün içinde toplamda veya tek seferde 125 TL; Samsun Piazza’dan 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçileri büyük sürprizler bekliyor. Piazza ziyaretçileri bu kampanya ile sıfır kilometre BMW 318i, 3 adet Ipad Air 2, 1 adet MacBook Air 13,3, 1 adet Samsung Curved Uhd Smart ve 4 adet IPhone 6 kazanma şansına sahip olacak.

Alışveriş karşılığındaki fiş ya da faturalarıyla Piazza’lardaki danışma birimine başvuran ziyaretçiler, başvuru formunu doldurarak katılım kuponunu anında alabilecek. Kampanyanın talihlileri ise Kahramanmaraş Piazza AVM’de 7 Ocak 2016 tarihinde saat 13.00’te; Samsun Piazza AVM’de 14 Ocak 2016 tarihinde saat 13.00’te ve Şanlıurfa Piazza AVM’de ise 8 Ocak 2016 tarihinde saat 13.00’te noter ve halkın huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

Kentin tek alışveriş merkezi olmasının yanı sıra, tüm bölgeye hitap eden Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, daha önce de ziyaretçilerini Mercedes A180 ve Mercedes C-180 otomobiller ile bir ev sahibi yapmıştı. Karadeniz bölgesinin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, açılışından bugüne kadar ziyaretçilerini Mercedes C180 ve Hyundai ix35 otomobil ile Samsun’un yeni yerleşim alanı Atakum’da 2+1 daire sahibi yapmıştı. Kentin en büyük alışveriş merkezi Şanlıurfa Piazza AVM ise, daha önce ziyaretçilerine Mercedes C-180, ardından Ford Tourneo Courier ile Hyundai ix35 kazandırmıştı. Bunun yanı sıra Piazza’lar düzenlediği kampanyalarda yüzlerce teknolojik ürün ve binlerce hediye kuponları ile de ziyaretçilerine kazançlı alışveriş imkanı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz