Ana Sayfa Gündem Perakende Günleri’nde geri sayım başladı

Perakende Günleri’nde geri sayım başladı

Bu yıl 15’incisi düzenlenecek Perakende Günleri, ilgi çekici konu ve konuşmacılarıyla Türkiye’den ve dünyadan konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. 25 – 26 Kasım 2015 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek Perakende Günleri, Türk markalarını uluslararası yatırımcılar, perakende grupları ve AVM’lerle buluşturacak.

Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacıların sektördeki yeni uygulamaları ve güncel örnekleri geniş bir yelpazede gündeme taşıyacakları “Perakende Günleri’15”, Multi Turkey, CardFinans ve Hopi’nin ana sponsorluğunda düzenlenecek. Türk markaları, bu yıl Perakende Günleri’ndeki B2B toplantılarla uluslararası yatırımcılar, perakende grupları, master franchisee’ler, AVM’ler ve ülke danışmanlarıyla da bir araya gelme imkanı bulacak.

2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu ve uluslararası alanda sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri, 19 farklı oturumda 18 ayrı konuşmacıyı ağırlayacak. Perakende Günleri’nin bu yılki konferans moderatörlüğünü ise sektörün genç isimleri; Derimod yönetim kurulu üyeleri Ali Zaim ve Murat Zaim üstlenecek.

Perakende Günleri’15 ile ilgili bir değerlendirme yapan Soysal Kurucusu Suat Soysal, “Sektörün en büyük buluşma noktası olan Perakende Günleri’nin bu yıl 15’inci yılını kutlamaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. 15 yılda sektörümüze ışık tutacak bir çok konuyu tartıştık, sektörün yol haritalarını belirledik. Perakende Günleri, sektörde bilginin paylaşıldığı, üretildiği, farklı görüşlerin buluştuğu, sınırsız işbirliği olanaklarının yaratıldığı en büyük platform oldu” dedi. Bu yıl B2B toplantılar ve sunduğu özel stant alanlarıyla eşsiz bir uluslararası işbirliği platformu oluşturan Perakende Günleri’nin yurt dışına açılmak ve yurt dışı işbirliklerini geliştirmek isteyen her sektörden marka için çok önemli fırsatlar sağlayacağını sözlerine ekledi.

Perakende Günleri 2015 birbirinden
değerli isimleri ağırlayacak

Perakende Günleri’nin bu yılki konferans konuşmacıları arasında; Harvard Üniversitesi Profesörü, Venezula Planlama Eski Bakanı Prof. Ricardo Hausmann; ‘The Network Always Wins’ ve ‘The New Normal’ kitaplarının yazarı, Nexxworks şirketinin kurucusu Peter Hinssen; ‘The Retail Revival: Re-imagining Business for the New Age of Consumerism’ kitabının yazarı, yılların usta perakendecisi ve perakende devlerinin bir numaralı danışmanı Doug Stephens; dünyaca ünlü siber – illüzyonist Marco Tempest; GH&Associates’in kurucusu ve Brezilya’daki Retail Design Institute’un kurucusu ve başkanı George Homer; Atieh Group Yönetici Ortağı ve İran’ın dünya çapında üne sahip iş ve ekonomi uzmanı Dr. Bijan Khajehpour, Katarlı perakende grubu Aura Retail CEO’su Ayman Al Jamil gibi önemli isimler yer alıyor.

Konferansta ayrıca; yazar Selim İleri, TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kurşun, Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü, Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes, Tchibo GMBH/ Gıda-Dışı’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Küçük Tanşu, İç Mimar KRN Mimarlık, Kurucu Sinan Kuran, Retail Next EMEA Pazarlama Başkanı Mike Taylor, Sensormatic CEO’su İsmail Uzelli de yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz