Ana Sayfa Gündem Perakende Günleri 2016 için geri sayım başladı

Perakende Günleri 2016 için geri sayım başladı

23 – 24 Kasım 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek Perakende Günleri 2016 için geri sayım başladı. Kendi alanlarında lider olan konuşmacıları ile Perakende Günleri 2016,sektör takipçilerinin buluşma noktası olacak.

Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 16’ıncısı düzenlenecek Perakende Günleri’nin bu yıl öne çıkan konuşmacıları arasında, Why Nations Fail – Ulusların Düşüşü kitabının yazarı dünyaca ünlü ekonomist Daron Acemoğlu, 2016’nın İş Kitabı Ödülünü kazanan Steven Van Belleghem, “The Idea Book” ile tüm zamanların en iyi 100 iş dünyası kitabının yazarı Fredrik Haren ve Dünya Teknoloji Ödülü sahibi tasarımcı Daan Roosegaarde bulunuyor.

Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu ve uluslararası alanda sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri 2016, Multi Turkey, Turkcell ve hepsiburada.com ana sponsorluğunda düzenleniyor. Moderatörlüğünü Büşra Orakçıoğlu ve Hüsna Orakçıoğlu’nun yapacağı bu yılki organizasyonda Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacıların sektördeki yeni uygulamaları ve güncel örnekleri geniş bir yelpazede gündeme taşıyacaklar.

23 – 24 Kasım 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 18 farklı oturumda 20 ayrı konuşmacıyı ağırlayacak olan Perakende Günleri’nin bu yılki konuşmacıları arasında;tüm dünyada büyük ses getiren “Why Nations Fail-Ulusların Düşüşü” kitabının yazarı dünyaca ünlü ekonomist Daron Acemoğlu ile 2016’nın İş Kitabı Ödülünü kazanan Steven Van Belleghem, “The Idea Book” ile Tüm Zamanların En İyi 100 İş Dünyası Kitabının yazarı Fredrik Haren ve Dünya Teknoloji Ödülü sahibi tasarımcı Daan Roosegaarde gibi önemli isimler yer alıyor.

Perakende Günleri birçok ismi bir araya getiriyor

Perakende Günleri’16’nın bu yılki konferansının ilk gün konuşmacıları arasında; Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), Ekonomi Profesörü Daron Acemoğlu, Nexxworks Kurucusu Steven Van Belleghem, Multi Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kaya, Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, Doğan Online Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı ve Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hanzade Doğan Boyner, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kurşun, Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, Big Chefs Kurucusu Gamze Cizreli, Etude Co. ve Tahran Kurucu Ortağı Gökhan Bozkurt, Next Academy Kurucusu Levent Erdenbulunuyor.

Perakende Günleri’16’nın ikinci gün oturumlarında ise; Studio Roosegaarde Kurucusu-Kreatif Direktörü Daan Roosegaarde, “The Idea Book” Kitabının Yazarı Fredrik Haren, Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, Multi Turkey Danışmanı Hulusi Belgü, Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Koton Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, Koton Kreatif Direktörü Isham Sardouk, Arçelik Genel Müdür Yardımcısı Cemal Can Dinçer, Shell & Turcas, CEO Felix Faber ile Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı yer alıyor.

Perakende Günleri ikinci günün sonunda sektörün en prestijli ödüllerinin verildiği Perakende Güneşi Ödülleri Töreni’yle son bulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz