Ana Sayfa AVM Pepee hayranları Piazza’da buluşuyor

Pepee hayranları Piazza’da buluşuyor

Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee, “Pepee: Birlik Zamanı” animasyon filminin Şanlıurfa galası için 2 Şubat Perşembe günü yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç ile Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne geliyor.

Küçükten büyüğe herkesin beğenisini kazanan Pepee, hayranlarını bu kez yeni hikâyesiyle beyaz perdede karşılıyor. 20 Ocak tarihinde vizyona giren ‘Pepe: Birlik Zamanı’ filminin Şanlıurfa galası için Pepee hayranları 2 Şubat Perşembe günü saat 13.00’da Piazza AVM’de buluşacak. Pepee’nin yaratıcısı ve Düşyeri’nin kurucusu Ayşe Şule Bilgiç ile Pepee maskotunun katılacağı özel gösterim öncesi Piazza ziyaretçileri ile söyleşi gerçekleştirilecek.

Pepee’den Göbeklitepe’ye özel şarkı

Şanlıurfa-Göbeklitepe, Adıyaman-Nemrut ve Kapadokya’da geçen hikayesi ile izleyenlere keyifli anlar yaşatan Pepee’nin ilk animasyon sinema filmi, eğlenceli şarkısıyla da dikkat çekiyor. Filmde geçen Göbeklitepe için Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç; “Göbeklitepe tüm dünyanın gözünün üstünde olduğu bir yer. Tarihi yeniden yazan ve 12.000 yıl önce yapıldığı düşünülen özel bir yer. Türkiye’de Göbeklitepe’yi bilmeyen kalmasın istedik ve Göbeklitepe için çok özel bir şarkı yaptık. İzleyen çocukların diline dolanan Göbeklitepe Şarkısını büyükler de çok sevdi” diyor.

Aynı isimli sevilen milli çizgi film dizisinin üç boyutlu animasyon filmi “Pepee: Birlik Zamanı”nda Pepee’yi Yağız Alp Şimşek seslendirirken, seslendirme kadrosunda Iraz Elif Kıraç, Çağrı Manas Kıraç, Meryem Atmaca ve Emre Törün de bulunuyor. Hüseyin Emre Konyalı’nın yönettiği filmin senaryosu ise Ayşe Şule Bilgiç’e ait.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz