Ana Sayfa Marka-Mağaza Penti, İnovaLig’de ikinci oldu

Penti, İnovaLig’de ikinci oldu

Fabrika bünyesindeki bin çalışanın tamamının katılımıyla iki yıl önce çıktığı “Toplam Verimli Yönetim Sistemi” (TPM) yolculuğunda Penti’ye özgü geliştirdiği yönetim ve üretim sistemiyle İnovasyon Döngüsü kategorisinde ikinci oldu.

Çorap, iç giyim ve plaj giyim kategorilerinde pazar liderliğini elinde bulunduran Penti, Türkiye’nin en inovatif şirketlerinin seçildiği İnovaLig’de “İnovasyon Döngüsü” kategorisinde ikinci oldu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası’nda ikinicilik ödülünü Penti İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Çavaş, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin elinden aldı.

5 farklı kategoride düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin de aralarında bulunduğu 761 firmanın katıldığı yarışmada Penti, “İnovasyon Döngüsü” dalında yaptığı çalışmalarla dereceye girdi.

Fabrika bünyesindeki bin çalışanın tamamının katılımıyla iki yıl önce çıktığı “Toplam Verimli Yönetim Sistemi” (TPM) yolculuğunda Penti’ye özgü geliştirdiği yönetim ve üretim sistemiyle ödüle değer görüldü.

Penti’nin kendi dinamikleriyle yeniden kurguladığı “Toplam Verimli Yönetim Sistemi”nde inovasyon dar bir ekiple sınırlandırılmıyor, “işi en iyi yapan bilir” felsefesinden hareketle fabrika genelinde personelin tamamı inovasyon çalışmasına katılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz