Ana Sayfa Marka-Mağaza Paşabahçe, “Nazar Yüzler” ile Kanyon AVM’de

Paşabahçe, “Nazar Yüzler” ile Kanyon AVM’de

Paşabahçe Mağazaları için yaptığı tasarımlarla dikkat çeken ünlü tasarımcı Ayşe Birsel’in Omnia Koleksiyonu için tasarladığı “Nazar Yüzler”i kullanarak hazırladığı yerleştirme, 3. İstanbul Tasarım Bienali çerçevesinde Kanyon AVM girişinde sergileniyor. Paşabahçe Mağazaları, alışveriş merkezine gelen ziyaretçileri renkli “Nazar Yüzler” ailesi ile karşılıyor.

Türkiye’nin en sevilen markalarından Paşabahçe Mağazaları’nın Anadolu’nun kültüründen gelen zenginlikleri modern bir çizgide yorumlayarak camın yarınını tasarladığı koleksiyonu Omnia, 3. İstanbul Tasarım Bienali’ne Özel Proje Sponsoru olarak destek veriyor. Omnia Koleksiyonu tasarımcılarından Ayşe Birsel’in bu koleksiyona özel tasarımını kullandığı yerleştirmesi, Bienal süresince Kanyon Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor. Birsel’in geleneksel nazarlık simgesinden yola çıkarak hazırladığı ve yüzdeki duyguları nazarlığa yansıttığı “Nazar Yüzler” yerleştirmesi ile alışveriş merkezi girişinde ziyaretçileri karşılıyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın “Her Şey” anlamına gelen Omnia Koleksiyonu, yurt içi ve yurt dışından toplam 18 tasarımcı ve Denizli Cam ustalarının özgün tasarımlarından oluşuyor. “Hayat iki bölümdür; geçmiş bir rüya, gelecek bir dilek” sloganıyla lanse edilen Omnia, Çeşm-i Bülbül, kristal kesme, serbest şekil gibi geleneksel üretim teknikleri ve nazarlık, çay bardağı ve tabağı gibi simgeleşmiş formları yeniden düşünerek yeni ve şaşırtıcı bir biçimde ele aldığı tasarımlardan oluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz