Ana Sayfa Gündem Paşabahçe Mağazaları’na ödül

Paşabahçe Mağazaları’na ödül

Paşabahçe Mağazaları’nın Anadolu’yu ve kültürel değerlerimizi temel alarak ürettiği Omnia koleksiyonu, EDIDA’nın ödülüne layık görüldü.

Paşabahçe Mağazaları, camın yarınını tasarladığı Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Omnia koleksiyonu, her yıl 25 ülkede yayınlanan Elle Decoration dergilerinin editörleri tarafından yapılan oylama ile belirlenen EDIDA (Elle Decor International Design Awards) Ödülleri’nde ‘Masaüstü’ kategorisinde adını zirveye yazdırdı.

Geleneksel kültür değerlerimizin; Çeşm-i Bülbül, Beykoz, Kristal, Nazarlık ürünlerinin dünyaca ünlü tasarımcılarla yeniden yorumlandığı Omnia Koleksiyonu, camın en şık ve yenilikçi formlarını yaşam alanlarına taşıyor. 5 bin yıllık geçmişe sahip cam ile Anadolu’nun kültürel mirası, “her şey” anlamına gelen Omnia’da buluşuyor ve modern tasarım anlayışıyla yarınlara taşınıyor.  Omnia Koleksiyonu 18 tasarımcı ve hünerli üç cam ustasının özgün tasarımlarından oluşuyor.

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, Omnia Koleksiyonunun kısa zaman içinde gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Omnia koleksiyonumuzda gelenek ve kültürü tasarımla buluşturduk. Kültürel mirasımız bizim için her hangi bir perakendecilik konsepti değil, asli faaliyet alanımızdır ve küresel rekabetteki eşsiz gücümüzdür” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz