Ana Sayfa Marka-Mağaza Paşabahçe, kahveye bekliyor

Paşabahçe, kahveye bekliyor

Paşabahçe Mağazaları, iyi kahveyi özgün ve doğru fincanında içmek isteyen kahve tutkunlarını, 29 Eylül Kahve Günü’nde mağazalarına bekliyor. Kahve uzmanlarının önerileriyle geliştirilen yüzlerce çeşit cam ve porselen kahve bardağı seçenekleri Paşabahçe Mağazaları’nda kahve tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Paşabahçe Mağazaları, her kahvenin kendine özgü tadının yine kendine özgü bardağı ile içildiğinde alınacağını bilen kahve severleri, 29 Eylül Dünya Kahve Günü’nde, mağazalarına davet ediyor. Kahve uzmanlarının önerileriyle geliştirilen 300’e yakın cam ve porselen kahve bardağı Paşabahçe Mağazaları’nda kahve tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Paşabahçe Mağazaları’nda Türk kahvesinden vazgeçemeyenlerden; espresso tutkunlarına, filtre kahve tercih edenlerden, kahvesini kendisi demlemek isteyenlere kadar tüm kahve severler için yüzlerce çeşit kupa, fincan, bardak ve kahve aksesuarı bulunuyor.

Örneğin; el imalatı olarak üretilen; impulse cam espresso bardağı, daralan duvarlarıyla sert kahve aromasını yoğunlaştırırken, kalınlaşan duvarları soğumayı yavaşlatıyor ve böylece espresso tadının her yudumda aynı kalmasını sağlıyor.

Türk kahvesi için tasarlanan Addict duble cam fincanın açık ağzı ise kahve aromasını serbest bırakarak hafif bir içim deneyimi yaşatıyor. Özel tasarım ters ikonik hacmi sayesinde de daha fazla telvenin dipte birikmesini sağlıyor.

Ülkemizin önde gelen sanatçılarının özgün tasarım ve çizimlerinin yer aldığı ‘İmza’ ürün ailesinde, ünlü karikatürist Selçuk Demirel’in desenlerinden oluşan kupalar ve “Bazı kelimeler çok daha güzel” mottosuyla hazırlanan Lugat365 serisi cam ve porselen kupaları da kahve severlerin yoğun ilgisini çeken ürün gruplarından. Hayatın detayda güzel olduğundan yola çıkarak bir araya getirilen ‘Meraklısına’ ürün ailesinde filtre kahve setleri, latte bardakları gibi ürünler de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Paşabahçe Mağazaları, sadece kahve fincanları değil, her zevke hitap eden ve kahvenin yanında kullanılabilecek farklı aksesuarlar konusunda da birçok seçenek barındırıyor. Dünya Kahve Günü’nde kahve seven tüm dostlarınızı “bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var” diyerek Paşabahçe Mağazaları’ndaki yüzlerce özgün ve yaratıcı üründen biri ile sevindirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz