Ana Sayfa İNDEKS Ege Perla Paşabahçe’den İzmir’e 5. mağaza

Paşabahçe’den İzmir’e 5. mağaza

Ev ve yaşam alanlarını güzelleştiren binlerce ürünü tüketicileri ile buluşturan perakende zinciri Paşabahçe Mağazaları, İzmir’deki 5. mağazasını Ege Perla AVM’de hizmete açtı. Toplam 338 metrekarelik alana sahip olan Ege Perla Paşabahçe Mağazası, yaşam ve butik ürünlerinden oluşan yaklaşık 5 bin ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Cam ev eşyası ve ev dekorasyonuna yönelik perakende mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, İzmir’deki yeni mağazasını hizmete açtı. Müşterilerine keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Paşabahçe Mağazaları’nın Ege Perla AVM’deki 338 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazasında, “Yaşam” ve “Butik” konsepti altında yaklaşık 5 bin ürün bulunuyor.

Birbirinden şık cam ev ve mutfak eşyalarından dekoratif ürünlere, sofra ve yemek kültürüne ait ürünlerden hediyelik ürünlere kadar eve ve yaşama dair birçok seçeneğin geniş bir yelpazede müşterilerin beğenisine sunulduğu Ege Perla mağazasında, sınırlı sayıda üretilen ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ ile Selçuk Demirel, Behiç Ak, Bedri Rahmi Eyüpoğlu gibi ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonuna ait seçili parçalar da müşteriyle buluşuyor.

Yurtiçinde 13 ilde 45 mağaza ve yurt dışında İtalya, Milano’da olmak üzere 1 mağazası ile hizmet veren Paşabahçe mağazalarının yılsonuna kadar yurt içinde en az iki yeni mağaza açma planı ile beraber toplam mağaza sayısı 48’e ulaşmış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz