Ana Sayfa Gündem Pandora’dan yeni mağaza

Pandora’dan yeni mağaza

Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora, Türkiye’de büyümesini sürdürüyor. Pandora, Türkiye’deki 16’ıncı, İstanbul’daki 8’inci mağazasını Akasya AVM’de hizmete sundu.

Pandora Akasya mağazasının açılışına özel düzenlenen kampanya ile 31 Mart ve 1-2 Nisan tarihlerinde Akasya mağazasından 199 TL ve üzeri değerinde alışveriş yapan müşteriler seçili gümüş bilekliklere yarı fiyatına sahip olma fırsatı bulacak. Açılış kapsamında ayrıca 1 Nisan 2017 Cumartesi günü ünlü moda yazarı ve trendsetter Ece Sükan, Pandora Akasya mağazasında mücevher tutkunlarıyla buluşarak sezon trendleri hakkında bilgi verecek.

İlham veren koleksiyonları ile her sezon ilgiyle takip edilen Pandora, yeni sezonda mücevheri sadece stil ifadesi olarak değil, inandıkları şeylerin sembolü olarak takmaktan gurur duyan kadınlar için hazırladığı Pandora “DO” Kampanyası ile kadınları güçlerini keşfetmeye ve inandıklarına sadık kalmaya çağırıyor.
Pandora; İstanbul’da Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi, Özdilek Park AVM, Marmara Forum AVM, Forum İstanbul AVM, Capacity AVM’de, Buyaka AVM ve Akasya, İzmir’de Alsancak ve Bornova Forum AVM’de, Ankara’da Next Level, Cepa, ANKAmall AVM ve Bursa’da Korupark mağazaları ile hizmet veriyor. Antalya’da da müşterilerine Migros ve Terracity AVM olmak üzere iki noktada hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz