Ana Sayfa AVM Pamela, sıra dışı tarzıyla Marmara Park AVM’de

Pamela, sıra dışı tarzıyla Marmara Park AVM’de

Marmara Park AVM, birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerine Mayıs ayında da devam ediyor. Yenilikleriyle alışverişi büyük bir keyfe dönüştüren Marmara Park, ziyaretçilerini bu kez 2 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00’de Pamela Spence ile buluşturuyor.

Sıra dışı tarzı ve farklı parçalarıyla beğeni toplayan Pamela, müzik dünyasında ses getirmeye devam ediyor. Heyecan verici kariyerinde oyunculuk ve vokalistlik de yapan Pamela, ilk albümünü 2002 yılında çıkararak adından söz ettirmeye başlamıştı.

Tarzı ne olursa olsun müzikaliteye büyük önem veren sanatçı, Marmara Park’ta da “Akustik Konser” vererek dinleyenlere büyük bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor.

Her dönemin en parlak müzik akımı olan arabesk ve fantezi müziğin kendine özgü ruhundan ve tavrından uzaklaşmadan modern bir sound anlayışı içinde kaydedilen yeni albümü “Yara” da, dokuz şarkı ve bir remix versiyon olmak üzere on şarkı yer alıyor.

Pamela Spence, bu konserde eski ve yeni birçok parçaya yer verecek. Bu keyifli konser, Marmara Park AVM’nin zemin katındaki Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin ilk “galaksi” temalı alışveriş merkezi olan Marmara Park, 100 bin metrekare kapalı alandaki 4 katta, 250 mağaza ile hizmet veriyor. Marmara Park AVM’nin, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendiği Mipim Ödülleri’nde ‘En İyi Alışveriş Merkezi’ kategorisinde birincilik ödülü de bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz