Ana Sayfa AVM Pamela, Lovelet Outlet’te hayranlarıyla buluşacak

Pamela, Lovelet Outlet’te hayranlarıyla buluşacak

Lovelet Outlet, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Pamela’yı sevenleriyle buluşturacak. Pamela, hem vereceği mini konserle kulakların pasını silecek hem de Samsunlu hayranlarına imza dağıtacak.

Lovelet Outlet etkinliklerine hız vererek devam ediyor. Alışveriş Merkezi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı saat 17.00’de Pamela’yı ağırlamaya hazırlanıyor. Son zamanlarda Ümit Besen ile yaptığı düetle sosyal medyayı sallayan Pamela, kendine has yorumu ve giyim tarzıyla Lovelet Outlet’te sevenleriyle buluşacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Samsunlularla kutlayacak olan Pamela hem vereceği mini konserle kulakların pasını silecek hem de Samsunlu hayranlarına imza dağıtacak.

Karadeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet yaptığı etkinlikler ve 4 mevsim outlet olma özelliğiyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Tekstilden mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet özgün konsepti, göz dolduran mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz